10 Ağu 2018

AVM Led Ekran Çözümleri Astel Led’den!

Yabancı filmlerde kocaman dev ekranları gördüğümüzde eskiden epey bir şaşırırdık. Amerika’da çekilen özellikle Los Angeles’ta çekilen filmlerde led ekran panellerini görür ve hayrete düşerdik. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ve Türkiye’nin de bu teknolojiye ayak uydurmasıyla bugün ara sokaklarda bile led ekran modelleri görür olduk. Popülerleşen reklam aracı olarak da bilinen bu led ekran panelleri alışveriş merkezlerinden tutun da en ücra köşelerdeki yollarda bile bulunuyor. Tanıtım faaliyetleri için büyük insan kitlelerini görebilen ve maliyeti son derece uygun olan led ekran modelleri genelde alışveriş merkezleri tarafından rağbet görüyor. İç mekan led ekran sistemlerive dış mekan led ekran sistemleri olarak ayrılan avm led ekran modelleri ihtiyaca göre seçilip tasarlanabiliyor. Bu yazımızda ise iç mekân led ekran sistemlerini ve dış mekân led ekran sistemlerini ele alacağız ve alışveriş merkezi için led ekran modellerine yer vereceğiz. Aynı zamanda Türkiye’nin en iyi led ekran paneli üreticisi Astel Led hakkında da bilgi veriyor olacağız.

Yepyeni Reklam Alanı: AVM Led Ekran Panelleri

Geçmişten günümüze kadar değişen reklam sektöründe artık büyük gruplara aynı anda hitap etmek çok zor. İnternetin hızla yayılması ile birlikte dijital ortamlarda yakalamakta zorlanan hedef kitleleri led ekran panelleri ile kolaylıkla yakalanabiliyor. Alışveriş merkezindeki herhangi bir markanın indirimini uygulamalarla duyurmak ve Avm’ye gitmesini sağlamak bir tüketiciye elbette zor. Ancak ayağa gelen müşteriyi kapma yöntemi olarak da ifade edebileceğimiz Avm led ekran tabelaları büyük kitlelere Avm’de var olan tüm etkinlikleri, indirimleri ve kampanyaları canlı olarak duyurmanıza olanak tanır. 100 mağazayı gezip görme ihtimalini düşünürsek led panel ekranların alışveriş merkezi için önemini eminiz ki kavrayabiliriz.

Alışveriş merkezi için led ekran modelleri günümüzde iç mekan led ekran sistemleri ve dış mekan led ekran sistemleri olarak ikiye ayrılıyor. Yağmur, rüzgar gibi dış etkenlere karşı su geçirmez ve bozulmaz özelliği ile üretilen led ekran panellerine dış mekanda yer veriliyor. Biraz daha hassas olan led panellere ise iç mekanlarda yer veriliyor. Ekonomik olarak daha uyguna mal edilen iç mekân led panelleri farklı şekillerde tasarlanabiliyor. Ayaklı tabela, beton içine gömme ve duvara monte olarak tercih edebileceğiniz led ekranlar ihtiyaçlarınıza ve isteğinize göre şekilleniyor.

Türkiye’nin En İyi Led Ekran Paneli Üreticisi Astel Led Olmaktan Çok Mutluyuz

Binlerce led ekranın üreticisi ve tasarlayıcısı olduğumuz şu günlerde en iyi markaların iş ortağıyız. Yüksek kalitede ürettiğimiz led teknolojili ürünlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi fiyatlarla karşılıyoruz. Hem kamu hem de özel sektörde yüzlerce müşterimizle Türkiye’yi daha da ileriye götürmek ve led ekran teknolojilerini daha da geliştirmek konusunda iddialıyız.