Astel Led

1992 yılında şirketin temelleri profesyonel görüntü sistemlerinin Türkiye’deki küresel ve yerel teknoloji ürünlerinin hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştirmek üzerine atıldı. Çeyrek yüzyılı aşan süre içerisinde Christie, Philips, Absen gibi pek çok lider profesyonel görüntü sistemleri markalarının Türkiye’deki dağıtım ve pazarlama faaliyetlerini başarılı şekilde müşterilerine ulaştırırken, sayısız ödüle layık görülmüştür.

26 yıllık tecrübe ve “know how” ile müşterilerine uçtan uca ürün teminini sağlamak için 5000 m2’lik kapalı alan içerisinde, iç ve dış ortam LED ekranlarının üretimini Claro markası ile piyasaya sürmüştür ve kısa sürede yakalanan başarı ile LED ekran sektörünü domine ederek liderlerinden birisi olmuştur.

Türkiye başta olmak üzere birçok ülkede yüzlerce projeyi başarıyla tamamlayan ASTEL LED, deneyimli satış ekibi ve mühendisleriyle sıra dışı uygulamalara imza atmaya devam ederken, Türkiye’nin en büyük LED Ekran Showroom’u ile ziyaretçileriyle buluşuyor.

En ileri teknolojiyi ve Arge altyapımızı uzman kadromuz ile bütünleştirerek, katma değerli kalıcı çözümlerimiz ile Dünya da sunduğumuz hizmetlerimizle sektörümüzün en iyisi olmak.

Yatırımcılar için istikrar ve güven oluşturan etkin bir platform yaratarak, uluslararası bir iş yapısı oluşturup, dijital dönüşüm ve inovasyona öncülük ederek ekonomik büyümeyi destekleyen, kaliteli ve konfor yaratan ürünleriyle yaşama değer katan; insana, doğaya, yasaya saygılı bir şirkettir.

BİRİZ – TEKİZ – BÜTÜNÜZ
Değerlerimizle daha güçlüyüz

Çalışanlarımız: Geleceğimiz için çalışanlarımıza yatırım yaparız
Takım Çalışması: Omuz omuza başarımız için birbirimize destek oluruz
Kalite: Başarımız kalitemizden gelir
Tutku: Yaptığımız her işe yüreğimizi koyarız
Doğruluk: Etik değerlere bağlı, açık ve dürüstüz; birbirimize güvenir ve saygı duyarız
Hesap Verilebilirlik: Açık iletişimimiz sayesinde hesap verebiliriz