Astel olarak her yıl büyüyerek çeyrek yüzyılı arkamızda bırakmanın gururunu yaşamaktayız. Sektördeki 26 yıllık deneyimimize, bünyemize yeni firmalar katarak aldığımız güç ve deneyim ile daha yüksek hedeflere, katma değerli iş anlayışımız ile daha kararlı yürüyoruz.

Astel Led, her geçen yıl daha başarılı ve değerli bir şirket haline geliyor. 2028 için vizyonumuz faaliyet gösterdiğimiz ve göstereceğimiz tüm ülkelerde LED ekran sektörünün en iyi şirketi olmak. Hissedarları için değer yaratan ve uzun vadeli sürdürülebilir büyüme sağlayan bir şirket olmayı hedefliyoruz.

Müşteri odaklı bir yaklaşımı benimseyerek müşterilerimizin tercih ettiği iş ortağı olmayı amaçlıyor, bu doğrultuda şirketimizi hızla güçlü bir satış ve hizmet şirketine dönüştürüyoruz. Müşterilerimize destek olmak amacıyla ticari yetkinliklerimizi geliştirmek için sürekli yatırım yapıyor, müşterilerimizle birlikte büyümek için dijital erişim altyapımızı genişletiyoruz.

Tüketicilerimize, ihtiyaçlarına ve duruma uygun geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Bu amaçla tüketicilerimizin değişen tercihlerine uygun LED çözümlerimizi sunabilmek için markalarımız ve iştiraklerimizle birlikte; Arge çalışmalarımız sayesinde ürün portföyümüzü geliştirmeye odaklanıyoruz. Ayrıca, sunduğumuz satış öncesi ve sonrası teknik destek ile müşteri odaklı çözümlerimizle Türkiye’nin güvenilir LED ekran adresiyiz.

Tek takım ruhu altında bir araya gelen çalışanlarımız sayesinde hedeflerimizi gerçekleştiriyor; bunu yaparken her zaman temel değerlerimiz olan çalışanlarımız, takım çalışması, kalite, tutku, doğruluk ve hesap verilebilirliği ön planda tutarak değerlerimizle büyüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz coğrafyada yenilikçi uygulamalarımız, sektördeki deneyimli yapımız, finansal gücümüz ve dağıtım sistemimiz ile müşterimize sürdürülebilir ve katma değerli iş yapımızla destek oluyoruz.

Astel Led, sektörel tecrübesi, sağlam liderlik altyapısı, güçlü ARGE yapısı ve verimli iş modeliyle orta ve uzun vadede hızla gelişmekte olan faaliyet coğrafyasında büyümeye ve genişlemeye devam edecektir.

– Murat AYDIN