Grup Şirketlerimiz

Profesyonel görüntü sistemleri sektörünün lider firması olan Astel LED, bünyemize kattığımız yeni firmalarımız ile büyüyerek müşterilerimize sunduğumuz katma değerli iş modelimizle ürün ve hizmet çeşitliliğimizi arttırarak sektörün öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Provis satış sonrası destek hizmeti ve katma değerli iş yapma modelimiz ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Yapmış olduğumuz teknolojik alt yatırım ve bilgi birikimlerimiz sayesinde hızlı, güvenilir ve en uygun maliyetli çözümler ile müşterilerimize yurtiçi veya yurtdışında kurulum, bakım ve teknik desteklerini kısa sürede sağlamaktayız.

2000 yılında kurulmuş olan Mekatronik firması, rekabetin en üst düzeyde yaşandığı her alanda kreatif fikirler ile müşterilerini sıradanlıktan kurtararak mekanik ve elektronik birimlerini ince mühendislik hesaplarıyla bir araya getirerek, en uygun ve sıradışı çözümü müşterilerine sunmaktadır.

Matematik ve fiziğin limitlerini zorlayarak hayal edilmesi güç projeleri Türkiye’de ilk yaparak sektörün lider firmalarındandır. Profesyonel mühendis kadrosu ile müşterilerine 18 senedir katma değerli iş modeli ve teknolojik alt yapısı sayesinde çözüm sunmaktadır.