Yönetim Kurulu

Mehmet Uğur Esin

Yönetim Kurulu Başkanı
1972 yılında İstanbul da doğan M. Uğur ESİN, İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra 1992 yılında Astel şirketini kurmuştur. Uğur Esin; Astel Grup şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevine devam etmektedir.

Tuğberk Büyükbay

Başkan Yardımcısı
1971 yılında Ankara da doğan M. Tuğberk BÜYÜKBAY, 1991 yılında Boğaziçi Üniversitesi Turizm Otel Yöneticiliğinden mezun olduktan sonra, 1991-1995 yıllarında Boğaziçi Üniversitesin de Ekonomi okuyup mezun olmuştur.

Mesleki kariyerine bilişim sektörü ile başlayan Büyükbay, 1995 yılında Tekofaks’ta başlayarak, çalışmış olduğu 8 yıl boyunca çeşitli kademeler de görev aldıktan sonra 2003 yılında Astel Elektronik’ e şirket ortağı olarak katılıp Başkan Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

Murat Aydın

Astel LED Genel Müdürü
1967 yılında İstanbul da doğan Murat AYDIN, Anadolu Üniversitesi’nde İktisat bölümünü bitirdikten sonra eğitim hayatına Yeditepe Üniversitesin de MBA yaparak devam etti. Kariyerine finans sektörün de başlayan Aydın, 1985-1990 yılları arasında MGS Metal Gözük Sanayi’de çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra Finans Müdürü olarak görevinden ayrılarak İnce Denizcilik A.Ş ‘de 1993 tarhine kadar çalışmaya devam etmiştir.

Bu süre zarfında aynı zaman da Mali Müşavirlik belgesini almıştır. 1995-2006 yılları arasında ISS şirkertinde Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışma hayatına devam etmiştir. 2006 yılında Astel Elektronik şirketinde Mali İşlerden ve Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olduktan sonra 2008 yılında şirket ortağı olarak Astel Elektronik’te görevine devam etmektedir.

Zeynep Akbıyık

İcra Kurulu Başkanı
1971 yılında İstanbul’da doğan Zeynep Mürvet AKBIYIK, 1989 yılında Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkiler Bölümü nden mezun olmuştur. Mesleki hayatına Çukurova Çelik Endüstrisi A.Ş.’te başlayan AKBIYIK, Holding’in çeşitli grup firmalarında görev aldıktan sonra 2003 yılında Astel Ailesine katılmış ve halen Astel Elektronikte İcra Kurul Üyesi olarak görevine devam etmektedir.

Yönetim Kadrosu

Serkan Arabacı

Genel Müdür Yardımcısı
1980 yılında İstanbul’da doğan Serkan ARABACI, 2006 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldu. 2003 yılından itibaren Astel Elektronikte çeşitli kademeler de göre alan ARABACI, Astel LED firmasın da Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.